2019: Hillerød (Fie Ekman, Freja Ekman, August Van Hauen Hillersborg)
2018: Randers (Kristian Hjort Bressum, Jonas Thygesen, Mikkel Schmitt)
2017: Kokkedal (Kasper Hooge Berg, Josefine Egholm Hende, Simon List Bukrinsky)
2016: Søllerød (Mads Langkilde, Kristoffer Max, Jamie Tofte Nielsen)
2015: Mollerup (William R. Høybye, Mads Røddik, Frederik Sejr)
2014: Viborg (Anders Emil Ejlersen, Nicklas Møberg Nielsen, Troels Wolff Hansen)
2013: Ikast (Simon Henneberg, Marc Olsen, Jeppe Søgaard)
2012: Odense Eventyr (Peter Launer Bæk, Frederik Emil Hansen, Frederik Frederiksen)
2011: Korsør (Camilla Schou, Daniel Nielsen, Frederik Nielsen)
2010: Kokkedal (Mette Kryger, Nicklas Nørgaard Møller, Andreas Lunding)
2009: Ikast (Nicolaj Norman Hansen, Nicolai Kristensen, Emil Søgaard )
2008: Ikast (Nicolaj Norman Hansen, Jonas Nissen, Mads Søgaard)
2007: Hillerød (Julian Jacobsen, Oliver Nyholm, Joel Tanghøj)
2006: Silkeborg (Mads Kristensen, Morten Ørum Madsen, Morten Storgaard Mortensen)
2005: Furesø (Mads Herskind, Kristian Nielsen, Nicklaez Rasmussen)
2004: Gyttegård (Jesper Drongstrup, Kenneth Hansen, Jacob Nissen)
2003: Skjoldenæsholm (Mark I. Hansen, Julian Jacobsen, Mark Vergara)
2002: Kokkedal (Peter Flou-Jensen, Jesper Lerchedal, Christopher Svendsen)
2001: København (Alexander Andreassen, Sebastian Andreassen, Martin Olsen)
2000: Odense (Kasper Andersen, Peter Ellebye, Dennis Kristiansen)
1999: Odense (Kasper Andersen, Martin Holm Larsson, Sune Schlosser)
1998: Brønderslev (Morten Hedegaard, Peter Jensen, Christoffer Lange)
1997: Viborg (Per Andersen, Allan Sørensen, Troels Thybo)
1996: Helsingør (Jacob Andersen, Alexander Renard, Mads Vibe-Hastrup)
1995: Holstebro (Rasmus Abbildgaard, Jacob Andersen, Jacob Nordestgaard)
1994: Esbjerg (Peter Jespersen, Jonas Madsen, Anders Petersen)
1993: Korsør (Dennis Henriksen, Nicolas Henriksen, Henrik Madsen)
1992: Silkeborg (Christian Bisgaard, Mikkel Cruse, Signe Thorsø)
1991: Storstrømmen (Morten Jul Nielsen, Mikael Nielsen, Jacob Kirkegaard)
1990: Silkeborg (Thomas Knudsen, Christian Rosenstand, Jacob Thorsø)
1989: Kokkedal (Rune Fiala, Jesper Rasmussen, Niels Rørbæk)
1988: Silkeborg (Thomas Bjørn, Søren Moth, Jacob Thorsø)
1987: Esbjerg (Jane Kragh, Johan Budz Pedersen, Ben Tinning)
1986: Vejle (Peter Digebjerg, Lars Fl. Hansen, Martin Skovlund)
1985: Esbjerg (Jane Kragh, Johan Budz Pedersen, Ben Tinning)
1984: Silkeborg (Søren Bjørn, Tina Houmøller, Henrik Magnussen, Henrik Simonsen)
1983: Hillerød (Michael Brodersen, Per Christensen, Jesper Kjærbye, Søren C. Larsen)
1982: Helsingør (Michael Christiansen, Michael Jacobsen, Axel Kragh, Christian Post)
1981: Odense (Esben Hansen, Troels Nielsen, Poul Westergaard, Jesper Zerlang)
1980: Køge (Jesper Brandt Andersen, Christian Frederiksen, Klaus Lambæk, Jesper Strunge)
1979: Helsingør (Jørgen Krogh, Jens P. Rasmussen, Anders Sørensen, Michael Schmidt)
1978: Herning (Claus Frandsen, Ole Smidt, Morten Stendorf, Jens Veje)
1977: Helsingør (Mogens Andersen, Jens Ole Kjærgaard, Jacob Rasmussen, Anders Sørensen)
1976: Herning (Claus Frandsen, Ole Smidt, Anders Thygesen, Jens Veje)
1975: Herning (Claus Frandsen, Ole Smidt, Anders Thygesen, Jens Veje)
1974: Herning (Claus Frandsen, Per Gjersing, Ole Smidt, Jens Veje)
1973: Ikke spillet
1972: Helsingør (Hans Henrik Larsen, Jan Lindberg, Ryan Olsen)
Hillerød vinder Juniorholdturneringen for tredje gang
Årets finale af Sportsjournalisterne & Made in Denmarks Juniorholdturnering blev afviklet sammen med ECCO Tour-spillernes fina…
læs mere ...Juniorer spiller Made in Denmark Pro-Am
For en lille måneds tid siden leverede Mikkel Schmitt fra Randers (th) og Carl Caspersen fra Ikast to af de bedste individuelle pr…
læs mere ...Kokkedal-dagbog fra Carnoustie
Mandag den 16/7 tog Simon, Emil og Kasper, Søren Tidmand fra Sportsjournalisternes GK (en forening for alle golfspillende journali…
læs mere ...